PDA

Zobacz pełną wersję : SimpleViewer



Gobi
11-04-2005, 11:45
Witam :-)
Mam problem z tą przeglądarką bo nie chce mi pracować na serwerze. Na HDD śmiga bez problemu a po załadowaniu na serwer tylko preloader się ukazuje i zamiera wszystko. Sprawdzałem na innym, płatnym serwerze i to samo. Czy ktoś może coś mi doradzić w tym względzie (bo zależy mi na tym aby to uruchomić) lub podpowiedzieć jakąś inną ale w tym stylu, prostą przeglądarkę? Czy do uruchomienia SimpleViewer serwer musi posiadać jakieś dodatkowe funkcje?

Pozdrawiam
Gobi

viz
11-04-2005, 12:37
Może to coś pomoże...

6. Upload files

Upload all your files to a new folder on your web server using an FTP program.

Set file permissions on the build script to 'execute'. Set permissions on 'imageData.xml' to 'write'. You can do this with your FTP program, check the documentation.

Gobi
11-04-2005, 20:44
Niestety nie mogę tego przebrnąć :(

Anonymous
11-04-2005, 22:38
Zrób ręcznie plik XML na domowym komputerku.

goldie
12-04-2005, 17:01
a czy można zmienić rozmiar wyświetalnego obrazka - domyslnie jest 480, czy zmieniając na 800 będzie to moja nowa wartość - mówię o zmianie w pliku .xml

viz
12-04-2005, 17:26
800px to bedzie max dla obrazka w pionie jak i poziomie. pamietaj ze calosc simpleviewer jest na wysokosc i szerokosc 100%.
Musisz odpowiednio ustawic miniaturki na stronie zeby nie przeszkadzaly zdjeciu, tzn. zeby na niego nie wchodzily czy tez robily z 800, 700. Najlepiej zrobic tak zeby wszystko sie nie psulo w 1024x768, któro jest standardem.

GrZeCh
14-04-2005, 13:40
jak masz dostep na serwerze do PHP to warto sie zainteresowac SimpleViewerAdmin:

SimpleViewerAdmin (http://www.redsplash.de/projects/simplevieweradmin/)

emq
19-01-2007, 00:38
jak masz dostep na serwerze do PHP to warto sie zainteresowac SimpleViewerAdmin:

SimpleViewerAdmin (http://www.redsplash.de/projects/simplevieweradmin/)

GrZeCh'u - czy uzywasz może "Admina"? Czy trzeba znać php czy jest dla prostaczków - przyjazny? Używam simpla i uważam, że jest super, ale brakuje mi strony głównej. Na razie zrobiłem prostą pod html'em.

Czy "Admin" ma taką opcję jak stworzenie stronki zarządzającej galeriami?

Z góry dziękuje za odpowiedź...:)