PDA

Zobacz pełną wersję : Magiczny Ogród



Boguslaw
18-11-2006, 07:49
Jak w temacie....


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2006/11/9cd7f6f62354e0e4-1.jpg
źródło (http://www.fotosik.pl)

Czekam na jakieś komantarze:)

Rothar
24-11-2006, 00:43
mnie sie efekt bardzo podoba, ale z mila chcecia zobaczylbym jakas postac/przedmiot na sciezce, bo jakos tak zdjecie nie ma "haka" :)
ale za efekt bravo
pozdrawiam

Boguslaw
24-11-2006, 00:59
wielkie dzięki:)! postać, może ławeczka:) Niestety żadnej w poblizu nei bylo aby przenieść:P Może sztucznie kogoś dodam, coś poprubuje i jak się uda to pokaże.

puchbeary
24-11-2006, 10:47
wielkie dzięki:)! postać, może ławeczka:) Niestety żadnej w poblizu nei bylo aby przenieść:P Może sztucznie kogoś dodam, coś poprubuje i jak się uda to pokaże.


przecież to makieta. Wklej kogoś - najlepiej jakąś ładną panią a zdjęcie zaraz będzie miało haka ;D

cholera - jak patrze na zdjecie na którym sa te dwie panie(twoj poprzedni post) to zaczynam miec podejrzenia że to jednak nie makieta ... chmmm...

bombel
24-11-2006, 12:33
...jak patrze na zdjecie na którym sa te dwie panie(twoj poprzedni post) to zaczynam miec podejrzenia że to jednak nie makieta ... chmmm...


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Widzisz Bogusław, do czego doprowadziłeś zmiękczaczem? Na tamtym zdjęciu robisz za 'panią'!

puchbeary
24-11-2006, 23:56
Umpff .... :shock: Ale na szczęście nie jestem w swojej pomyłce sam - moja żona też widzi na poprzednim zdjęciu dwie dziewczyny ... hihihi

Boguslaw
25-11-2006, 02:49
1. Nie, to nie jest makieta, ot jest Ogród Botaniczny w Edynburgu (bardzo ładny jeżeli ktoś chce wiedzieć:)

2. Tak, czasami mnei mylą z kobietą:P To przez to że mam długie włosu (proste i czarne) a większość ludzi potrzebuje okularów:P

3. Bombel, jeszcze napisz czy Ci się fotka podoba:)

4. Ciągle się zastanawiam jak tam kogoś dokleić, może ktoś sam chce spróbować??:)

bombel
25-11-2006, 04:33
Bombel, jeszcze napisz czy Ci się fotka podoba:)

Jakby to powiedzieć, żeby nikogo nie urazić... Hmm - jak na makietę, to może by i było, ale jak na 'żywy' ogród, to już nie za bardzo.

Widzę ścieżkę z sukna wijącą się pomiędzy filcowymi kawałkami białego trawnika, i coś jakby okrągłą szyszkę. Ładnie też wyszły te malutkie kłębki szarej waty na lewo od szyszki. Dalej głębia ostrości nie obejmuje, jak to na makiecie...

Może lepszym wyjściem byłoby pokazanie oryginału? Jestem prawie pewien, że będzie lepsze.

Boguslaw
25-11-2006, 05:02
bombel: pzyznaj się poprostu że nienawidzisz Photoshopa:) i jego wszystkich możliwości:D

bombel
25-11-2006, 05:38
W sumie tak, poznałem się na tym dziadostwie. Od lat robię w Paincie...

stig
04-12-2006, 07:35
bombel: pzyznaj się poprostu że nienawidzisz Photoshopa:) i jego wszystkich możliwości:D Zeby uzywac PhotoShopa, nie wystarczy tylko znac jego mozliwosci... Ale nie wszyscy to zrozumieja, wiec sie nie przejmuj... ;)

JohnnyB
04-12-2006, 23:51
Zeby uzywac PhotoShopa, nie wystarczy tylko znac jego mozliwosci... Ale nie wszyscy to zrozumieja, wiec sie nie przejmuj...
Pozwolę sobie sprostować Stig..."żeby używać efektywnie Photoshopa" ;-)