PDA

Zobacz pełną wersję : Obróbka zdjęć



admin
11-10-2006, 12:06
Witajcie po wszystkim. Wydaje mi się że trzeba podjąć starania o wspolną obróbke zdjęć z sesji. Proponowałem aby zajęła się tym jedna osoba. Zaproponujcie swój wariant w tym zakresie i osobę która może udźwignąć ten ciężar. Proponowałem Yanoosh'a i wciąż obstaję przy tej opcji. Czas najwyższy wybrać również swój kadr i pokazać go obrabiającemu. Czekam na propozycje w tym zakresie.

sailor
11-10-2006, 12:25
Yanoosh imho dobra propozycja jest. proponuje aby kazdy przekazal wybrany kadr(y) Yanooshowi wraz z ew. sugestiami dotyczacymi obrobki, w terminie np. do piatku.
moja propozycja jest tez taka aby na ostatnia strone powrzucac male foty z backstage'y i ladnie to poskladac..
z marta jzu rozmawialem ze moznaby tez zrobic reklamowke - flashowa prezentacje zdjec backstage'owych i koncowych z jedynie slusznym podkladem muzycznym. skoro nie bylo kamery to moze to fajnie wyjdzie.

Andy_O
11-10-2006, 13:00
proponuje aby kazdy przekazal wybrany kadr(y) Yanooshowi wraz z ew. sugestiami dotyczacymi obrobki, w terminie np. do piatku.
ok, ale jak.. to chyba spore pliczki będą..

holka
11-10-2006, 13:03
podam na pw namiary na ftp-a, bo wszystkie foty mamy u siebie, poza Andrzejowymi - wiec pozostali przysylaja mi miniature zdjecia, zeby nie bylo watpliwosci ktore wybrali, a ja zgrywam na plyte ich oryginalna wersje i przekazuje yanooshowi.
nie byloby problemu, gdyby ktos w d2x-ie nie przestawil pierwszego dnia numerowania - podalibyscie tylko numery zdjec:)